Ödül Sponsoru

Ödül Sponsoru

ViaSea

Türkiye’nin en iddialı yaşam merkezlerine imzasını atan Via Properties, hayata geçirdiği tema parkları ve eğlence merkezleri ile “eğlencenin tanımını değiştiriyor”.

Dünyanın ilk ve tek 5 fonksiyonlu marina projesi olan Viaport Marina’da hizmet veren ViaSea eğlence kompleksi, tema parkı, akvaryumu, oyun salonunu, bowlingi ve sinemayı bir arada sunuyor.

Ailece eğlence sloganıyla 2015 yılı Mayıs ayında faaliyete geçen ViaSea projesinde Anadolu Yakası’nın ilk tema parkını hayata geçirildi.

İçerisinde 28 farklı ünite bulunan ViaSea Tema Park, sahip olduğu pek çok ödülün yanı sıra Avrupa’nın en büyük 5. roller coaster’ından biri olan Red Fire’a ev sahipliği yapıyor. 7’de 70’e herkese hitap eden ViaSea Tema Park deneyimlenmemiş heyecanları yaşamak isteyenleri muhteşem “eğlence” dünyasına davet ediyor.

ViaSea Tema Park’tan kısa bir süre sonra hayata geçirilen Via Entertainment ise 3 bölümden oluşuyor. İlk olarak ABD’de hayata geçirilen eğlence merkezi sinema, bowling ve oyun salonunu tek bir kapının ardında sergiliyor. Arkadaşları arasında en iyi atışı yapmak isteyen bowling tutkunun da, sevdiği aktörün yeni çıkacak filmi için Cuma’yı sabırsızlıkla bekleyen sinemaseverin de, ekranda beliren bonusları alabilmek için konsolun tuşlarına ardı ardına basan ufaklığın da en sevdiği yer olan Via Entertainment Viaport Marina’da her yaştan ziyaretçisini bekliyor.

İstanbul’un en uzun sualtı tüneline sahip ViaSea Akvaryum ise 12 bin deniz canlısını meraklıları ile buluşturuyor. Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan ViaSea Akvaryum bambaşka dünyaların kapılarını sonuna kadar aralarken, eğitim ve eğlenceyi bir arada sunuyor. Sualtının büyüleyici dünyasında yolculuk yaparken, biberonla balık besleyebileceğiniz, elinizle vatoz sevebileceğiniz ViaSea akvaryum sulatı kaşiflerini bekliyor.